Х+12/24=5/9 пропорциясындағы x-ті тап.


Ответы на вопрос

Отвечает Марков Илья.

Ответ:

x = 1/18

Пошаговое объяснение:

x + 12/24 = 5/9

x = 5/9-12/24

x = 40/72 - 36/72

x = 1/18

Отвечает Гуркалов Михаил.

Ответ:

x = 1/18

x + 12/24 = 5/9

x = 5/9-12/24

x = 40/72 - 36/72

x = 1/18

Пошаговое объяснение: