8)40%52 болатын санды тап9)60%108 болатын санды тап 10)80%57 болатын санды тап.​


Ответы на вопрос

Отвечает Чуб Миша.

8)

52 \div  \frac{40\%}{100\%}  =  \frac{52 \times 5}{2}  = 26 \times 5 = 130

9)

108 \div  \frac{60\%}{100\%}  =  \frac{108 \times 5}{3}  = 36 \times 5 = 180

10)

57 \div  \frac{80\%}{100\%}  =  \frac{57 \times 5}{4}  =  \frac{285}{4}  = 71 \frac{1}{4}  = 71.25