У двох вагонах поїзда порівну посажирів коли з першого вагонавийшло 26 посажирів ,а з другого - 17

у першому вагоні сталопосажирів у 2 разименше , ніжу другому. Скількипосажирів було в кожному вагонів спочатку ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ефимкина Вика.

Ответ: 35 пассажиров было первоначально

Пошаговое объяснение:х пассажиров было в 1 и 2 вагонах первоначально

Х-26 стало в 1 вагоне

Х-17 стало во 2 вагоне

х-17 = 2 ( х-26)

Х-17= 2х-52, 2х- х =52-17, х=35