мозайка жиынтыгынан 20болшектен алганда онда тагы 30 болшек калды. жиынтыкта барлыгы неше болшек

болган

Ответы на вопрос

Отвечает Грошева Юлия.

Ответ:

50

Пошаговое объяснение:

Барлығы - X

Алды - 20 бөлшек

Қалды - 30 бөлшек

X-20=30

X=30+20

X=50

Отвечает Цветков Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Барлығы - X

Алды - 20 бөлшек

Қалды - 30 бөлшек

X-20=30

X=30+20

X=50