5/5 Параллелепипед тәріздес бактың ені 2 м, ұзындығы 3 м, биіктігі 6м. Осы бакты толтыру үшін

канша көлемде (м*3) су қажет?

Ответы на вопрос

Отвечает Яренков Роман.

Ответ:

36 см3

Пошаговое объяснение:

Ширина a - 2 см

Длина b - 3 см

Высота c- 6 см

V - ?

V=a*b*c

V=2*3*6=36 cм3

Ответ: обьем параллелепипеда равен 36 см3.