обсисли площу та периметр прямокутника якщо одна його сторона дорівнює 6,8 м, а друга - у 1,5 разом

довша​

Ответы на вопрос

Отвечает Мальцева Диана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6,8*1,5=10,2 м друга сторона

Площа 6,8*10,2=69,36 м2

Периметр 2*(6,8+10,2)= 34 м