Варiант 2 1. Обчисліть: (299,3 : 14,6 – 9,62) - 3,5 + 72,2. 2. У цистерні було 850 лмолока, 52 %

молока розлили в бідони. Скільки літрів молока залишилося в цистерні? 3. Розв'яжіть рівняння: 12 + 8,3х + 1,5х = 95,3. 4. Порівняйте 2 від 20,8 ці 40 % від 39 ц.. 4 5. Власна швидкість теплохода 24,5 км/год., швидкість течії річки 1,3 км/год. Спочатку теплохід плив 0,3 год. озером, а потім 2,5 год. проти течії річки. Який шлях пройшов теплохід за весь час руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Рутковская Алиса.

Ответ:

1)!299,3:14,6 – 9,62)∙3,5+72,2

 1) 299,3:14,6=20,5

 2)20.5- 9,62=10,88

 3)10,88*3,5= 38,08

 4) 38,08+ 72,2=  110, 28

ответ:110, 28.

2.)850:100*52=442 л разлили

850-442=408 л осталось в цистерне

3.) 12+8,3х+1,5х=95,3

8,3х+1,5х=95,3-12

9,8х=83,3

х=83,3/9,8

х=8,5