Қасиеттері мен қолдану реттілігі1/10Мектепке 30 үстел мен 62 орындықсатып алынды. Жалпы құны

553440 теңге болды. Егер бір орындық3120 теңге болса, бір үстелдіңбағасы қанша?17739 тг​

Ответы на вопрос

Отвечает Положенцева Елена.

Ответ:

Мектепте

Үстел-30 дана

Орындық-62 дана

Жалпы құны-553440 теңге

Егер 1 орындың-3120 теңге болса

1 үстелдің бағасы-? теңге тұрады

Шешуі:62×3120=193440

553440-193440=360000

360000/30=12000

Жауабы:1 үстелдің бағасы-12000 теңге