Решите пожалуйста складіть рівняння кола, центр якого знаходиться в точці М (1; -3) і яке проходить

через точку B(-2; 5)

Ответы на вопрос

Отвечает Коробкина Дарья.

Знайдемо радіус кола:

R=\sqrt{(-2-1)^2+(5+3)^2} =\sqrt{9+64} =\sqrt{73}

Запишемо рівняння кола:

(x-1)^2 + (y+3)^2 = 73