На базі було 3684кг картоплі . Першого дня вивезли 5/6 всієї кількісті картоплі .Другого дня 2/3

від решти . Скільки вивезли кг картоплі другого дня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Голоденко Вера.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3684*5/6= 3070 кг вивезли першого дня

3684-3070=614 кг решта

614*2/3= 409,3 кг вивезли другого дня