В овочесховищі було 39т600кг картоплі.Першого дня з овочесховища вивезли 9/100 цієї

кількості,другого дня 1/9 решти.Скільки кілограмів картоплі вивезли другого дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Гулис Анастасия.
1)39600:100*9=3564(кг)-вивезли першого дня.
2)39600-3564=36036(кг)-залишилося у сховищі після першого дня.
3)36036:9*1=4004(кг)-вивезли другого дня.
Відповідь:4004 кг вивезли другого дня.