1кг апельсинів дорожчий за 1кг яблук на 23 грн.Скільки коштує 1 кг яблук,якщо всього заплатили 63

грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гордон Александр.

Ответ:

20

Пошаговое объяснение:

63-23=40

40:2=20-яблоки

20+23=43-апельсины

20+43=63-общяя цена