Кілограм апельсинів дорогий за кілограм яблук на 3,2грн за 5 кг апельсинів заплатили скільки

скільки за 9 кг яблук скільки коштує 1 кг апельсинів 1 кг яблук ​ДАЮ ВСЕ ЗВЕЗДИ

Ответы на вопрос

Отвечает Боровой Александр.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Нехай 1кг яблук коштує х грн., тоді 1кг апельсинів коштує (х+3,2)грн. За 9 кг якбук заплатили 9х грн., а за 5 кг апельсинів 5(х+3,2)грн. За умовою:

9х=5(х+3,2)

9х=5х+16

9х-5х=16

4х=16

х=16:4

х=4 грн. коштує 1 кг яблук;

х+3,2=4+3,2=7,2грн. Коштує 1кг апельсинів.

Отвечает Синицкая Алина.

Ответ:

Пошаговое     килограмм апельсинов - х

килограмм яблок - у

х-у=6,4 ⇒ х=у+6,4

9у=5х

9у=5(у+6,4)

9у=5у+32

9у-5у=32

4у=32

у=8 (грн) - стоит килограмм яблок

8+6,4=14,4 (грн) - стоит килограмм апельсин

проверим: 5×14,4=72 - стоит 5 кг апельсинов

                9×8=72 - стоит 9 кг яблок объяснение: