В одному бідоні було в 3 рази більше молока, ніж у другому. Коли з першого бідона відлили 12 л

молока, а в другий долили 14 л, в обох бідонах молока стало порівну. Скільки літрів молока було в другому бідонi спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Мурзыкаева София.

Ответ:

13 літрів молока

Пошаговое объяснение:

Нехай х молока в другому бідоні тоді в першому - 3х молока, з першого бідона відлили 12л молока,а в другий долили 14 л молока

складемо пропорцію

І бідон- 3х-12

ІІ бідон- х+14

3х-12=х+14

3х-х=14+12

2х=26

х=26:2

х=13

Відповідь: 13 літрів молока було спочатку в другому бідоні