довжина однієї сторони прямокутника-13 см '. Якою може бути довжина другої сторони, якщо відомо, що

периметр прямокутника більше, ніж 48 см, але меньше, ніж 54?​

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Юлиана.

Ответ:

12<b<15

Пошаговое объяснение:

Дано: прямоугольник

P_{min}=48\\P_{max}=54\\ a=13

Найти: b-?

Решение.

Формула периметра прямоугольника

P=2(a+b)

Отсюда

b=\frac{P}{2}-a

b_{min}=\frac{P_{min}}{2}-a=\frac{48}{2}-13=24-12=12\\ b_{max}=\frac{P_{max}}{2}-a=\frac{54}{2}-13=27-12=15