На скільки різниця чисел 3,7 і 2,5 менша від їхнього добутку?


Ответы на вопрос

Отвечает Саньков Виталий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3,7-2,5= 1,2

3,7*2,5=9,25

9,25-1,2=8,05