1310. На скільки різниця чисел 14,709і 9,25 менша від їхнього добутку? Відповідь округліть: 1) до

сотих; 2) до сотень. Помогите..

Ответы на вопрос

Отвечает Нежевательный Ирис.

14,709 - 9,25 = 5,459

Для знаходження добутку чисел ми їх множимо:

14,709 × 9,25 = 136,14825

Тепер можемо знайти різницю між добутком та різницею чисел:

136,14825 - 5,459 = 130,68925

Отже, відповідь:

до сотих: 130,69

до сотень: 13100