Скільки сторінок в книзі , якщо для нумерації використовується 824 цифри? Розв'язок не 824:2

!!!!!!! Даю 30 балів!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Громова Юля.
  • 1*9=9 (цифр) - с 1 по 9 страницу
  • 90*2=180 (цифр) - с 10 по 99 страницу
  • 824-(180+9) = 635 (цифры) - осталось на трехзначные номера страниц
  • 635:3=211 ост 2 (страницы) - 2 страницы в начале не нумеровались.
  • 9+90+211=310 (страницы) - всего в учебнике
Отвечает Кособокова Настя.

Ответ: 308 сторінок у книзі

Пошаговое объяснение:

Для нумерації сторінок  використовуються однозначні числа,   двозначні, і  тризначні тобто

З 1 по 9 стр. -

1*9=9 цифр.

З 10 по 99  

90 × 2 = 180 цифр.

Інші цифри йдуть на тризначні сторінки

824-9-180=635

635 : 3 = 211 цілих сторінок і 2 сторінки в залишку

Тоді маємо дві невикористані цифри значить номера на 1,2,3,4 сторінках не ставили, а почали ставити з п*ятої.

Звідси отримуємо

З 5 по 9 стр.

1*5=5 цифр                

З 10 по 99 стор.

90*2=180 цифр

Інші цифри йдуть на тризначні сторінки

824- 5-180= 639 цифри  

639 : 3 = 213  сторінки з тризначними номерами.

В книзі всього: 5+90+213= 308 сторінок