Шлях Мілани від школи до дому дорівнює 500 м, що на 300 м більше, ніж шлях Ореста, а шлях Богдана

– у 2 рази менший, ніж шлях Ореста. Хто здітей живе найближче до школи? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Юркевич Ирина.

Ответ:

500-300=200(м) живе Орест

200:2=100(м) живе Богдан

Відповідь: найближче до школи живе Богдан.

Отвечает Комкова Настя.

Ответ:

Богдан живе найближче до школи

Пошаговое объяснение:

1) 500-300=200м–шлях Ореста до школи

2) 200:2=100м–шлях Богдана до школи

Отже, Богдан живе найближче до школи, бо в нього найменша відстань до школи (100м)