1) Власна швидкість теплохода дорівнює 32,5 км/год, а його швид- кість за течією річки – 35

км/год. З якою швидкістю тече річка? Якашвидкість теплохода проти течії річки? Яку відстань пропливе тепло-хід, якщо рухатиметься 2,6 год за течією річки і 0,8 год проти течії?​

Ответы на вопрос

Отвечает Темирхан Мухамедияр.

Ответ:

(тримай)

( зазнач як кращий, будь ласка))))

Пошаговое объяснение:

Течія річки 35-32.5=2,5 км/год

Швидкість проти течії 32.5 - 2.5 = 30 км/год

(2,6*35)+(0,8*30) - Яку відстань пропливе тепло-

хід, якщо рухатиметься 2,6 год за течією річки і 0,8 год проти течії

91+24=115 кілометрів