у коробці лежать кулі, 6 із яких білого кольору. Скільки всього куль лежить у коробці, якщо білі

становлять 3/7 усіх куль?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сидельникова София.

Ответ:

14 куль

Пошаговое объяснение:

6 = 3/7

2= 1/7

4/7= 8

8+6=14