ДОПОМОЖІТЬ МОЛЮ, БЛАГАЮ! У гравця А в коробці 25 білих та 50 червоних куль, у гравця в у коробці

40 білих та 80 червоних куль. Гравці не дивлячись одночасно виймають з коробки по одній кулі. Переможцем у грі стає той, хто першим витягне зі своєї коробки білу кулю. Якщо вони виймають білі кулі одночасно нічия. Хто з них має більшу ймовірність одержати перемогу? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Воронцов Артемий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Щоб вирішити цю задачу, потрібно визначити ймовірність того, що кожен гравець витягне білу кулю зі своєї коробки.

Для гравця А ймовірність витягнути білу кулю з коробки складає:

P(A витягне білу кулю) = 25 / (25 + 50) = 1/3

Для гравця В ймовірність витягнути білу кулю з коробки складає:

P(B витягне білу кулю) = 40 / (40 + 80) = 1/3

Отже, ймовірність перемогти для обох гравців однакова, і складає 1/3.