У шафі лежать сорочки, з яких 1/3 становлять сорочки білого кольору, а 5 сорочок - чорного кольору.

Скільки всього сорочок у шафі, якщо 50% з них не білі і не чорні?

Ответы на вопрос

Отвечает Жиряков Андрей.

Ответ:Всього 30 сорочек

Пошаговое объяснение:

1/3 всех +5=половина

5=1/6

5+5=10=1/3

10×3=30