Завдяки раціональному розкрою металевого листа робітник вирізав 35 деталей замість 20. Скільки

відсотків економії металу досягається при цьому?

Ответы на вопрос

Отвечает Емельяненко Марк.

35 - 20 = 15 - на столько деталей больше

20 деталей - 100%

15 деталей - х%

- - - - - - - - - - - -  - - - -

20 : 15 = 100 : х - это пропорция

20 · х = 15 · 100 - свойство пропорции

20 · х = 1500

х = 1500 : 20

х = 75

Ответ: 75% экономия.