Ерасыл 2 альбом мен 3 маркер сатып алып, 1190 теңге төледі.Егер альбомның бағасымаркердің

бағасынан 2 есеқымбат тұрса, онда альбомныңбағасы қанша?Жауабы:ТГ.​

Ответы на вопрос

Отвечает Хуснутдинова Камилла.

Ответ:

1 маркер - 170 тг

1 альбом - 340 тг

Пошаговое объяснение:

альбом - 2 )2 есе қымбат

маркер - 3 )

шешуі: 1190÷(2×2+3)=1170

Отвечает Германчук Максим.

Жayaбы: 340

Сeбeбі: 2(2x)+3(x)= 1190

              4x+3x=1190

              7x=1190

               x=170   2x= 170*2(альбoм)= 340