Анасы 3 кг қияр мен 2 кг қызанақ сатып алып, 1850 теңге төледі.

Егер 1 кг қызанақтың бағасы 1 кг қиярдың бағасынан 50 теңгеге қымбат болса, 1 кг қызанақ қанша тұрады?​

Ответы на вопрос

Отвечает Белов Егор.

Ответ: Шешуі: 1850÷5=370 50×3=150 370×3-150=960(қияр) 370×2+150=890(қызанақ)

890÷2=445

Жауабы: 1кг қызанақ 445тг