Екі бригада 6 күнде 600 ағаш отырғыза алады. Бірінші бригада 1 күнде 60 ағаш отырғызады.Қай

бригаданың жұмыс өнімділігі артық және қаншаға артық? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Суперасов Александр.

Ответ:

Шешуі:600:6=100(екі бригада бір кунде жасаған ағаш саны)

100-60=40(екінші бригада 1 күнде жасаған ағаш саны)

60-40=20(қаншаға артық екені)

Жауабы:бірінші бригада,екінші бригадаға қарағанда 20 ағаш артық ағаш отырғызады)