Ширина захвату однієї косарки 2,1 м. Яку площу(у гектара) викосять 3 тракторні косарки за 8 год

роботи, якщо середня швидкість трактора 4,5км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Богинская Юля.

Ответ:

22,68га

Пошаговое объяснение:

відстань за 8 годин зі швидкістю 4,5 км/год знайдемо по формулі

S=V*t

S=4,5*8

S=36 км або 36000м

ширина захвату 3 косарок дорівнює 2,1*3 = 6,3м

ми отримали прямокутник зі сторонами а = 6,3м  b=36000м

площа прямокутника S=a*b

S=6,3*36000

S=226800м²

в оном гектарі 10000 м²

226800/10000=22,68га