турист екы кунде 33км жол журген. бырыншы куны журген жолы узындыгынын екыгшы журген жолынын

узындыгына катынасы5:6, турист ар куны канша километр жол журген​

Ответы на вопрос

Отвечает Попцов Владимир.
5+6=11
33:11=3
5*3=15 бірінші күні
6*3=18 екінші күні