Екскурсанти можуть розміститися в човнах по 15 або по 9 у кожному. В обох випадках вільних місць не

залишиться. Скільки всього ескурснтів,якщо їх більше за 87, але менше ніж 129?

Ответы на вопрос

Отвечает Гержа Таня.

В човнах-?по 15и по 9 у
Якшо больше за 87
але меньше 129
15×9=135
135+87=222
222-129=93
Ответ:93