У бабусі було 32 цукерки. Вона пригостила цукерками чотирьох онуків. Скільки цукерок залишилося в

бабусі, якщо кожному онукові вона дала по 6 цукерок?

Ответы на вопрос

Отвечает Машкина Людмила.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1). 6 * 4 = 24 ( кон) - отдала внукам

2). 32 - 24 = 8 (кон) - осталось у бабушки

Ответ :  у бабушки осталось 8 конфет.