15 Добери потрібні знаки дії та з'єднай нимип'ятірки, щоб вийшли правильні рівності.Де потрібно,

використовуй дужки.5 5 5 5 = 305 5 5 5 = 35 5 5 5 = 45 5 5 5 = 55 5 5 5 = 505 5 5 5 = 65 5 5 5 = 75 5 5 5 = 12020​

Ответы на вопрос

Отвечает Жансай Гулжазира.
(5 : 5 + 5) • 5 = 30
(5 + 5 + 5) : 5 = 3
(5 • 5 - 5) : 5 = 4
(5 - 5) • 5 + 5 = 5
5 • 5 + 5 • 5 = 50
(5 • 5 + 5) : 5 = 6
(5 + 5) : 5 + 5 = 7
5 • 5 • 5 - 5 = 120