ВЖЕ ДАЮ 15 БАЛІВ БУДЬ ЛАСОЧКА ДУЖЕ ТРЕБА КОНЧЕ НЕОБХІДНО ВВВВЖЖЖЖЕЕЕПідлога кімнати прямокутної

форми має розміри 42,5 і 37,5 дм. її треба викласти декоративними квадратними плитками. Який можливий найбільший розмір сторони плитки? Скільки потрібно таких плиток?

Ответы на вопрос

Отвечает Россомагина Анжелика.

Ответ:

2,5 дм наибольший общий множитель

Пошаговое объяснение:

42.5 / 2.5 = 17

37.5 / 2.5 = 15

15 * 17 = 170+85=255