Підлога кімнати прямокутної форми має розміри 42,5 дм і 37,5 дм. Її треба викласти декоративними

квадратними плиточками. Який можливий найбільший розмір сторони плитки? Скільки потрібно таких плиток? З поясненням, обов'язково!

Ответы на вопрос

Отвечает Шинкарёва Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

42,5дм=425см

37,5дм=375см

НСД(425;375) =25-матиме сторону плитка

425/25=17

375/25=15

17*15=255 плиток