228. До магазину завезли апельсини, мандарини та бана- ни. Апельсинів було 620 кг, що у 2 рази

менше, ніж ман-даринів, і на 448 кг більше, ніж бананів. Скільки всьогокілограмів фруктів завезли до магазину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Костевич Настя.
620+(620*2)+(620-448)=620+1240+172= 1860+172=2031