7. В одній школі навчається 518 дітей, у другій — на 64 менше, в третій стільки дітей, скільки в

першій та в другій школах разом. Скільки всього дітей навчається в цих школах? 43 4 (4 с 1 и 3 Фи SK 32 L+44 и 33th рок 149 wot

Ответы на вопрос

Отвечает Костин Егор.

Пошаговое объяснение:

1)518-64=454 - в другій школі.

2)518+454=972 - в третій школі.

3)518+454+972=1944 - всього дітей навчаються в школах.