5: х=у:20 пропорциясы берілген болса х×у мәнін табыныс ​


Ответы на вопрос

Отвечает Шмелёва Ксения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5: х=у:20

x*y = 20*5

x*y = 100