У двох ящиках є 72, до того ж, у першому ящику в 3 рази більше, ніж у другому. Скільки кілограм

яблук у кожному ящику? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вяткина Александра.

1ящик - у 3 р. більше ніж у 2

2ящик - ?

Разом у двох ящиках 72кг.

Нехай у 1 ящику 3Х кг, тоді у 2 ящику Х кг.

Складаємо рівняння:

3Х+Х=72

4Х=72

Х=72÷4

Х=18

1 ящик = 3×18=54кг

2 ящик = 18кг