Диаметры 12 метрге тең гүлзардың ауданы жəне жиегінің ұзындығы тап очень срочно пжпжпжпжпжпжпж


Ответы на вопрос

Отвечает Харадзе Михаил.

Ответ:

S=π·D²:4=3,141·144:4=113,09м²

L=π·D=3,141·12=37,699м

Удачи, здоровья!

Пошаговое объяснение: