. На трьох полицях книжкової шафи 88 книжок. На першій полиці35 книжок, на другій — на 11

меншеСкільки книжок на третій полиці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Цветков Толик.

Ответ:

На 1 пол. - 35 кн.

На 2 пол. - ?, на 11 кн. <, ніж на 1 пол.

Всього - 88 кг.

На 3 пол. - ?

1) 35 - 11 = 24 (кн.) - кількість книжок на 2 полиці

2) 35 + 24 = 59 (кн.) - кількість книжок на 1 і 2 полицях разом

3) 88 - 59 = 29 (кн.) - кількість книжок на 3 полиці

Вираз:

88 - 35 - (35 - 11) = 88 - 35 - 24 = 88 - 59 = 29 (кн.)

Відповідь: на третій полиці 29 книжок

Пошаговое объяснение: