Периметр прямокутника дорівнює 58см.знайдіть сторони якщо одна з них на 9 см більша від іншої. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Пажинская Елизавета.

Ответ:

10см;. 19см

Пошаговое объяснение:

1 сторона-х

2 сторона- х+9

Р=58см = 2*(х+9+х)

2Х+9=58см

х=10см-1 сторона

х+9=19см-2 сторона

Вибач, я погано прочитав умову. Тепер усе правильно