Для дійсних чисел x,y,z відомо, що x+y+z=13 , xyz=72 , 1/x+1/y+1/z=3/4. Чому дорівнює значення

виразу x^2+y^2+z^2?

Ответы на вопрос

Отвечает Трунова Эля.

Ответ:61

Пошаговое объяснение:

x=4;y=6;z=3

4+6+3=13

4×6×3=72

1/4+1/6+1/3=3/4

4²+6²+3²=61