На зупинці з трамвая вийшло 15 пасажирів а зайшло 18 після чого в трамваї стало 56 пасажирів

скільки пасажирів було в трамваї до зупинки

Ответы на вопрос

Отвечает Куценко Ростислав.

Ответ:x=

Пошаговое объяснение:x-15+18=56 x=56-18+15 x=53