Складіть рівняння і розв'яжіть його: Зменшуване 302+x Від'ємник 200 Різниця 154А32Б:52В: 152Г:254​


Ответы на вопрос

Отвечает Топский Бодя.

Ответ:

б 52

302 + x - 200 = 154 \\ 302 + x = 200 + 154 \\ 302 + x = 354 \\ x = 354 - 302 \\  x = 52