У дитячому магазині продали 3 комбінезони й 4 курт- ки. За комбінезони отримали 948 грн, а за

куртки852 грн. На скільки менше коштує одна куртка, ніжкомбінезон?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ведров Максим.

Ответ:

103

Пошаговое объяснение:

948 / 3 = 316

852 / 4 = 213

316 - 213 = 103