30 баллов даю 5. Скільки коштують 5 кг цукерок, якщо ціна 1 кг цукерок становить дробь 17/3 пятых

грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Мокиевский Олег.

Відповідь:

220 : 2 1/5 = 220 • 5/11 = 100 (грн) - ціна 1 кг цукерок.

Відповідь. 1 кг цукерок коштує 100 грн.

Отвечает Ханский Магжан.
Ответ 5 кг = 28 1/3