Власна швидкість пароплава 22цілих7/8км/год, а швидкість течії річки 2цілі2/3 км/год. Знайдіть

швидкість пароплава за течією і проти течії річки помогите срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Колошук Тима.

Ответ:

решение на фотографии


Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

22 7/8 + 2 2/3= 183/8+8/3=(549+64)/24=613/24 = 25 13/24 км/год швидкість

за течією

22 7/8 -2 2/3= 183/8-8/3=(549-64)/24=485/24 = 20 5/24 км/год швидкість

проти течією