Власна швидкість пароплава 22цілих7/8км/год, а швидкість течії річки 2цілі2/3 км/год. Знайдіть

швидкість пароплава за течією і проти течії річки ​

Ответы на вопрос

Отвечает Янукович Даниил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

скорость по течению 22\frac{7}{8} +2\frac{2}{3} =22\frac{21}{24} +2\frac{16}{24}=24\frac{37}{24} =25\frac{13}{24}

скорость против течения 22\frac{7}{8} -2\frac{2}{3} =22\frac{21}{24} -2\frac{16}{24}=20\frac{5}{24}