Помогите решить пожалуйста ; 180 яблук і 90 груш роздали 30 дітям порівну.Скільки фруктів

отримала кожна дитина?​

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Нина.

Ответ:

9

Пошаговое объяснение:

180/30=6(яблук)

90/30=3(груш)

6+3=9

Відповідь:кожному дісталося 9 фруктів

Отвечает Хомутова Виктория.

Пошаговое объяснение:

1)180:30=6 яблук

2)90:30=3 груш