Довжини сторiн трикутника вiдносяться як 2÷3÷4 Знайдiть периметр трикутника, якщо сума його

найбiльшого I найменшого сторiн дорiвнюе 18 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Соболь Вика.

Ответ:

нехай

1 сторона= 2х

2 сторона=3х

3 сторона =4х

тоді

2х+4х=18

6х=18

х=3

2×3=6-перша сторона

3×3=9-друга сторона

3×4=12-третя сторона

P=6+12+9=27(см)